Alinda Hafif Tuy Dokulmesi Kucuk Bir Bolgede

nht

Kedinin alin tarafinda resimde isaretledigim bolgede tuyleri biraz dokuldu. ve orada deride cok ufak kirmizi lekeler de var birkac tane goruldugu gibi. 3 haftadir falan bu sekilde. gecer diye bekliyorum ayni duruyor. bu nedir acaba bilen varmi? veteriner birseyi yok normal dedi ama neden boyle burasi o zaman? boyle degildi bence bi %50 daha cok tuyu vardi orada, vede ufak kirmizi lekeler de yoktu (yada vardi ve tuyden ben gormuyordum). kedide herhangi bir anormal davranis , hastalik belirtisi vs hic birsey yok Allah'a sukur. baska bir yerde tuy dokulmesi de yok. sadece bu tuyler spesifik olarak orada neden biraz seyreldi ve birkac kirmizi leke orada ne merak ettim. ve 3 haftadir ayni boyle duruyor. alninin sol tarafi da ayni sekilde ufak bir alan bunun gibi biraz seyreldi gibi ama orada daha az dokuldu sanki. stresten olablirmi? fiziki birsey aklima gelmiyor. ic dis paraziti de yapildi.

2 CEVAP

LilaMiaLuna

Veterineriniz doğru söylemiş normal bir durum bu

HaydutveNazli

benim iki kediminde bu bölgeleri seyrek ama kızarıklık yok ilk başta veterinere sormuştuk endişelenip, siz kızarıklığı takip edin eğer artmıyorsa sorun olacağını sanmıyorum