Kedi Diş Fırçalama

Coconutbey

Mrb kedim için diş fırçası alacağım ama macun da almalı mıyım? Bazı veterinerler macunsuz sadece fırçalasanız da yeterli diyor. Sizler nasıl yapıyorsunuz?

1 CEVAP

LilaMiaLuna

Benim kedimde de tartar problemi var. Size tavsiyem haftada bir kere dr animal veya Crystalin tarzı spreyle ile silin haftada 2-3 kere de macunsuz diş fırçası ile fırçalayın. Ben kedime bugün başladım, 1 kere dr animal ile sildim sonra ise macunsuz diş fırçası ile fırçaladım sadece bir gün yapmam ile ön dişdeki tartarların hepsi gitti. Kısaca macun kullanmayın