Kedinin Yanak Tüyü Döküldü

Ouzz

Merhaba arkadaşlar. Okulda bir kedimiz var. Bugün fark ettim ki yanağının tüyü dökülmüş biraz deri görünüyor. Alnı da aynı şekilde biraz dökülmüş. Eczaneden alabileceğim sprey krem vs var mıdır bilen var mı acaba? Teşekkürler

2 CEVAP

aslihan_e

Mantar ya da alerji olmadığından emin olmanız gerek. Oralar daha önce yaralanmışsa dökülme oluşabilir. Ne olduğunu bilmeden burdan öneri yapmak doğru olmaz. Veteriner görmeli. Buraya fotoğrafla tekrar sorun belki anlayan çıkar.

Anonymus683514

Kedilerin kulaklarından ağızlarına giden çapraz hatlarda dökülme oluyor, o dökülme olmadığından emin misiniz? Fotoğraf gönderirseniz daha iyi olur