Kedim Musluk Suyundan Başka Su İçmiyor

Cattoscarr

Kedime içme suyu verdiğimde az içiyor musluk suyu istiyor resmen mutfak tezgahına çıkıp oradan tabağa su dolduruyorum öyle içiyor zararı varmı

3 CEVAP

tezgahın yanına bardağa koyabilirsiniz suyunu veya başka içme suyu markalarını da deneyebilirsiniz. akan su istiyorsa da su şelalelerine bakabilirsiniz, musluk suyu önerilmiyor.

LilaMiaLuna

Tabi ki zararlıdır.
Musluktan akan sularda hem bize hem kedilere iyi gelmeyen birçok madde var. Çeşmeye benzeyen su pınarı alabilirsiniz ancak hala inat ediyorsa musluk başlığınıza arıtma taktırabilirsiniz.

gkpnd

Musluk suyu birçok ilimizde hem bizim hem de hayvanlarımızın sağlığı içi çok iyi bir seçenek değil malesef. Bir öneri olarak patinizin suyuna dondurulmuş tavuk suyundan bir adet buz küpü atarsanız iştahını açacağından suyunu daha cazip kılabilir. Umarım işinize yarar. İyi günler :)