Aloe Vera Kediye Zarar Verirmi

Cattoscarr

Evimde Aloe Vera bakıyorum kedime bir zarar verirmi temas ediyor çoğu zaman çünkü

5 CEVAP

simbakedi

evet zararlı aloe vera, biz de yetişemeyeceği yere koyduk

aslihan_e

Temas etmesi sorun değil, yıllardır hem evde hem bahçede var hiçbir kedimiz yemeye kalkışmadı. Yerse zehirlenebilir. Buğday falan ekseniz onu yer istiyorsa.

Zortiyy

yemesi sıkıntı zehirli çünkü girmedikleri oda varsa ona koyun ya da odaya kedi cimk alin

LilaMiaLuna

Yememesine dikkat etmeniz yeterli

Minminik

denildiği gibi yememesine dikkat edin, öğretmeye çalıştık biz gidip koklayınca kızıyoruz ama sürekli başnda bekleyemeyeceğimiz için ulaşamayacağı yere kaldırdık, bana kalsa atardım çöpe ama evde kullanan var bitkiyi