Kedimin Kilosu

eccakir

Dişi kedim 5 aylık ve 3 kilo normal mi?

9 CEVAP

eltarcin

Bir adamın kedi yavrusu diye evine götürdüğü yavrular; Puma, sırtlan karışımı gibi bir şey çıkmış. Yoksa...! :DDD @kedilimadam

Reyaura

Bence o kedi degil jaguar :D

kedilimadam

@eltarcin :)) bebekliğini bilmesem ciddi ciddi düşüneceğim :))

Mariana

Benim kedim 5 aylıkken 2,5 kilo falandı normal diye düşünüyorum

Reyaura

Normal benim erkek kedim 5aylikken 3.300 falandi erkeklerin disilerden daha iri olduğu için sizin kedinizin kilosu ideal

kedilimadam

Benim erkek kedim 5aylıkken 4.5 kiloydu:( sanırım babası pumaydı giderek evriliyor çünkü:)

Bilgos

bence normal ama gram kilo fazlası olabilir

kedilimadam

@Reyaura kendisi tombiş değil ama patileri kocaman bir de boyu çok uzun.Daha 9aylık ama yetişkin kedilerin babası gibi duruyor.Şüpheliyim büyük kedilerle bir akrabalığı olduğundan:)

Bilgos

belkide kedi kostümü giymiş yavru pumadır