Merhaba Kedimle Oynarken Yanlısıkla Gözümün Altını Cizdi De Ne Yapabilirim

yaklasık 2 saat önce kedim yanlısıkla gözümün altini cizdi kanadı su an kabuk tuttu buz tuttuk bi sıkıntım yok ama gene de tırstım biraz daha önce yasamıs olan varsa ya da önerisi olan varsa yazabilir mi

2 CEVAP

gkpnd

Eğer kedinizin aşıları tam ise ve dışarı da çıkmıyorsa bir sorun olacağını zannetmem. Ancak göz hassas bir organ mikrop kapması çok kolay oluyor hali ile. O yüzden gözlemlemenizde fayda var.

teşekkür ederimm