Mama Değişikliği

Sivs

Herkese merhabalar 2 yaşındaki kedim için nd balıklı ve tavuklu mama kullanıyorum içeriğinin değiştiğini eski gibi olmadıgını duydum karşılaştırdıgımda eski paketıyle aynı şuan mama öyle birsey varmı kafam karıştı canım sıkıldı bu konuya böyle birsey varsa proplan gecsem nasıl olur proplan iyimidir tesekurler

3 CEVAP

gkpnd

Mama konusu galiba en çok stres sahibi olduğumuz konu. Ben de önceden nd marka mama kullanıyordum. Yaklaşık 6 ay kadar kullandıktan sonra aldığım yeni mamada tanelerin yapısı daha farklı geldi ve oğlum da iştahını kaybetti. İçeriğinden mi bilmem ama bazen kediler de mamadan sıkılabiliyorlar. Ben de oğlumla bu şekilde 3-4 mama değiştirdim. En son Felicia kullanmaya başladım içeriği vs. hoşuma gitti isterseniz bakabilirsiniz. Proplan markasına gelince onu denemek istediğim dönem doğruluğundan emin olmadığım bazı haberler çıkmıştı. Proplanın mamalarını toplattığı vs. yönünde. Haliyle bu durum benim güvenimi kırdı ben de kullanmayı tercih etmedim. Bir diğer tavsiyem de kedinize mutlaka günlük miktarını aşmadan kuru mama ve 2 haftada bir de iyi bir yaş mama yedirmeniz. Bu ikisine de dikkat edince kedimde iştah sorununu aştım diyebilirim. İyi günler dilerim :)

ATIBA

6-7 AYDIR ND SOMONLU KISIR MAMASINI KULLANIYORDUM KEDİMİN TÜY DÖKÜMÜ Bİ TÜRLÜ DURMADI BENDE BU YÜZDEN ROYAL CANIN KISIR MAMASINI GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

Sivs

Cvp için teşekurler gercekten çok stres oldum önerilerinizi degerlendırecegim