Kedimin Kafasında Yara Var

Fistik23

Kedimin tüyleri aşırı yumuşaktır severken tüyleri dolanmış gibi garip bir his geldi kafasındaki tüyleri ayırıp baktığında yara olduğunu fark ettim taze yeni olmuş 3 yera tespit ettim 2 si küçük nokta kadar biri biraz büyük veterinere götürdüm sabahına yaralar enfeksiyonlu değil küçük yaralar kendisi kaşıyarak yapmıştır dedi ilaç yada başka bir şey sürmeye gerek yok dedi depremden dolayı ortam değişikliğinden dolayı stresten kaynaklı dedi yaralar kaşınmaya bağlı olmuş dedi çoğalırsa büyürse tekrar gelin şuanlık bir sorun yok dedi alerji yada diğer ihtamalleri sordum rutininde degişiklik yoksa alerjiye sebeb verecek bir şey yok dedi bide paraziti sordum parazit aşısı 2 hafta önce oldu tüylerini derisini inceledi tekrardan pire parazit yok tüyleri gayet iyi derisi sağlıklı dedi evde kantorun yağı vardı onu kullansan iyi gelir mi acaba

5 CEVAP

Veterineriniz bir şey kullanmanıza gerek yok dediyse bence kullanmamalısınız.. Daha çok kafaya takıp o bölgeyi kasiyabilir.. Arka patilerinin tırnakları uzadiginda kafasını kasirken bu şekilde yara yapabiliyorlar.. Geçmiş olsun..

LilaMiaLuna

Kullanmanıza gerek yok. Sadece arka patilerinin tırnak uzunluklarını kontrol edin.

Fistik23

Depremden önce kestim arka patilerini 4 şubatta

Ozkan3552

Yarası kapanmış zaten bişey yapmayın

Fistik23

Peki teşekkür ederim