Kedim Gözleri Açık Uyuyor

HaydutveNazli

ve bunu sürekli yapıyor gözleri faltaşı gibi açık o şekilde uyuyor. uyuduğuna eminim ama gözlerini kapatmıyor. gözlerine zarar verir diye bu durum korkuyorum

2 CEVAP

pearlsmom

Uzun süre kırpmadigi icin kuruluk olabilir uyurken siz gozlerini kapatmayi denediniz mi ne yapiyor?
Bazen benim kedim de açık uyuyor sever gibi yapip kapatiyorum gozlerini.

HaydutveNazli

sever gibi yapınca biraz ksıılıyor ama bırakınca yine açılıyor çok korkuyorum gözleri zarar görecek diye bazen saatlerce kırpmıyor