Komşumuz Bahçeye Köpeğini Salıyor

Durukj

Merhaba bir komşumuz var sitede arada bir köpeğini salıyor ben köpeklerden biraz korkan biriyim ve bahçede beslediğim kedilerde korkuyor tam kendi köpeği mi emin değilim çünkü bildiğiniz direkt köpeği salıp kendisi eve çıkıyor köpeğin bahçedeki kedilere saldırmasından korkuyorum çünkü bi ara saldırmıştı kedi çalılara saklandı bişey olmadı şuan farklı bir köpeği salmış beni kovaladı bugün sizce böyle istediği gibi köpeği salabilir mi

1 CEVAP

Durukj

Normalde benim için sorun yok ama hem kedilere hem bana saldırdığı için sorayım dedim