Kedim Kız Ama Karneye Yanlış Mı Yazmışlar

Mia2017

Benim kedim kız ama veterinerimizin verdiği kâğıtta erkek işaretlenmiş acaba yanlış mı işaretlemiş yoksa böyle mi işaretleniyo

5 CEVAP

Feronia

Cinsiyette "erkek" işaretlenmiş, yanlış. Kutucuk yazının sağında.
@goknur
Bu karne kedilere de köpeklere de veriliyor. "Tür/species" yazan yere "kedi", "köpek" vs. yazılmalı. Cinsin belirtileceğiyerde "species" yazmaz, "breed" yazar.

dilex

Evet.silinip duzeltilebilio :)

goknur

Ben bir yanlislik goremedim. Sadece cinsine kedi yazilmasi tuhafima gitti sonucta hepsi kedi

Tugbabilginer

Evet yanlışlıkla öndeki kutucuğu işaretlemiş olsun düzeltilebilir :)

eltarcin

@goknur bir an bana da öyle geldi ama yazının arkasına koydukları için kutucuğu... Veterinerinde dalgınlığına gelmiş sanırım.