Acana İshal Yaptı

mehtapkaplan

Merhaba,

N&D Kısır mamadan, Acana pasifica olan ürüne geçtik ishal yaptı. :( öneriniz nedir?
Kısırlaştırınca bi türlü doğru mamayı bulamadık. Tüy dökümü için acana 'ya geçmiştik ve 4.5 kiloluk aldım daha uygun diye.

11 CEVAP

LilaMiaLuna

Prebiyotik desteği yapın

Fistik23

Geçiş sürecini kademeli olarak yapın

MHALIL

Acana Indoor Entree Hairball Control Tavuklu ve Hindili Kısırlaştırılmış Kedi Maması bu mamayı kullanabilirsiniz.
(http://https://images.petlebi.com/v7/_ptlb/up/ecommerce/product/lg_acana-yetiskin-kedi-mamasi-4kg-137958093.jpg)

scotland

acana pacifica kisir kediler icin agir bence ben de kullaniyorum kedim kisir degil yine de acaba evdeki kediler icin degil mi bu mama canada da dogaya alisan evcil kediler icin mi diye bi dusundum

scotland

mamayi bosvermeyin ama 4.5 kilo almissiniz nolursa olsun icerigi harika mama kedinize mama karistirmak dokunmuyorsa sensitive bir mama alip karistirabilirsiniz ben de mama karistirarak veriyorum pacifica ve fitmin daha saglikli buliyorum suanlik umarim bir problem yasamayiz. ben brit care sensitive den memnundum ama brit care dan cok sikayetci olan olmaya basladi bence sanabella sensitive e bir bakin

scotland

bozita diet&stomach te guzel gibi denemedim

Ahraz

Numunelik mamalardan kedinizin neyi tercih ettiğini ogrenebilirsiniz

theo_cheeky

Akdeniz ikliminde yaşıyorsanız Acana mamayı önermiyorlar. Virbac kullanıyorum, ben de Hills denedim kademeli yapmama rağmen ishal yapmıştı.

Ahudr

Aynen ben de öyle erkek kedimi kisirlastirdiktan sonra bir turlu mama tutturamadim idrar sorunu vs yasarsa diye butun mamalara korkarak yaklasiyorum ozellikle ND de cok sikayet duyuyorum ama kisir degillerken de gayet memnundum o mamadan off valla cok zor bir seymis bu kisir erkek kedi sahibi olmak :(

mehtapkaplan

İstanbul’da yaşıyorum. Virbac nasıl?

mehtapkaplan

Acana alınca ilk başlarda ishal oldu sonra normale döndü. ND yaramadı bize. ishal ve tuvaleti yapışıp dağılıyordu. Acana ya kademeli geçme süresi varmış minimum 10 gün yapın sizede yarıyacak