Kedim Kendi Tırnaklarını Isırıp Çekiyor

Pamukkkg

Merhaba arkadaşlar kedim kendi tırnaklarını ısırıp çekmeye başladığını fark ettim bir kaç gündür sebebi nedir aynı durumu yaşayan var mı

5 CEVAP

scotland

benim kedimde nadiren yapiyor bir problem gozlemlemedim tirnaklarini sivriltiyor diye tahmin ediyorum genelde arka patilerindeki tirnaklari isirip cekiyor cunku on tirnaklari zaten tirmalama tahtasinda sivriltiyor

scotland

cok fazla yapiyorsa bir problem olabilir ama siz yine de veterinere danisin

HaydutveNazli

Tırnaklarını kontrol ettiniz mi kırık var mı

LilaMiaLuna

Çoğu kedi yapıyor bunu normal olduğunu düşünüyorum

KimJeongguk

Benimkide kendini temizlemeye başladığında yapıyor. Tırnaklarını temizliyor.