Kedimin Gözü

Masisko10

Arkadaslar dün kedimi oksarken aniden kafasını kaldırdı ve elim yanlışlıkla gözüne geldi.bi yarım saat gözünü kısarak baktı sonra gözleri düzeldi.ancak bugün ara ara tek gözü kısılıyo.tedirgin olmalı mıyım yoksa normal bisey mi bu durum

2 CEVAP

Bilgos

göz dokusuna zarar gelmiş olabilir bence veterinere bi göster

Fatmacakiir

Bence de veterinere gitmelisin ama gidene kadar bir pamuga cay dokup onunla temizle gozlerini cok yarari dokunuyor anca kedinizin goz cevresi beyazsa yapmayin cunku tuylerde sari lekeler birakiyor