Hamilelikte Temizlenme.

MrCaju

Merhaba. 3/4 gündür özel bölgesini temizlemeyi bırakan kızımla ilgili vaktinizi alıyorum. 12 gün evvel ciflestirdigimiz kızımızin hamile olma olasılığına bağlı bu durum olabilir mi?

6 CEVAP

Emirrckr

Hamilelik son evrelerde karın çok büyüdüğü için özel bölgesine eğilemedikleri için yalayamıyorlar bu dönemde bizde kedi köpekler için geliştirilmiş mendillerden kullanmıştık.
Ama sizin henüz çok yeni,
Bu şekilde bir davranış geliştirmesi ilginç.

MrCaju

Peki parazitle ilgisi olabilir mi? Hamile olması ihtimaline karşın aşısını beklettim çünkü? Bu arada ilginize teşekkür ederim emir.

KimJeongguk

Bir dahakine çiftleştirmeden önce aşılarını yapıp çiftleştirin çünkü 4 ay aşısız kalacak anne kedi. Emzirme donemindede hiçbir aşı yaptırmamanız lazım. Sizin gibi bu şekilde eşleştirenler bebekler doğduğunda pire ile uğraşmak zorunda kalıyor genelde. Umarım parazitle ilgili değildir bu sorununuz.

MrCaju

Biz kimiz? Neyi elestirmisiz? Neden bu hiddet? Aşıları tam. Olasiliklardan bahsettim. Selamlar. İlginize teşekkürler.

KimJeongguk

Eleştirme yazmadım eşleştirme yazdım. :) Ayrıca yazıyıda sizi aşağılamak veya size fırça atmak için falan yazmadım gayet normal ve sakin şekilde yazdım. Merak etmeyin ortada bir hiddet yok.

MrCaju

Afedersiniz. Apaçık yanlış anlaşılma var. Tekraren teşekkürler:)