Kum Bulamıyorum

zehratks

arkadaşlar kedime asla kum bulamıyorum (her gün her tuvaletinde kumunu temizlememe rağmen)vancat aldım her tuvalette çişi yapışıyordu silmek zorunda kalıyordum,proline aldım inanılmaz kötü bi çiş kokusu bırakıyor ve topaklanması iyi değil pisi pisi marka aldım aşırı kötü koku eve yayılıyordu yardımcı olur musunuz ortalama fiyatlarda bi kum arıyorum

4 CEVAP

Fistik23

Lass triel kullanıyorum 20 lt memnunum

Rosier4

Fiyat belirtseydiniz daha iyi yardımcı olurduk biraz tozlu ama uygun diyebilceğim lindo cat kokusuz yeşil paket biraz daha fiyat artar ama tozsuz olsun dersen bastet - feles - sandy kokusuz önerebilirim maalesef kum bulmak zor fiyatlarda çok arttı biz şuan bastet kullanıyoru.z

Baliminannesii

Sandy aktif karbon tozutması yok denecek kadar az. Kumu bol bol koyun

zehratks

teşekkür ederim öneriler için denicem tek tek hepsini