Kedim Kızgınlığa Girmiş Olabilir Mi?

MinelG

Arkadaşlar bu ara çok sık soruyorum kusura bakmayın ama kedimde bir gariplik var anlayamıyorum.2 kez kusmuştu şimdi hiçbir şeyi yok yaş mamayı çok seviyor diye 2,3 kere yaş mama verdim gayet iyiydi şimdi önceden aldığım mamayı aldım çok seviyordu ama iki yiyip bıraktı.Ve sürekli duvarlara,dolaplara bakıp miyavlıyor ne demek istediğini anlamıyorum.Babam hasta olabilir mi dedi ama hiçbir şekilde üşütmedi tüm aşıları yapıldı halsizlik ve dışkısında bir gariplik yok.Kedime ne olmuş olabilir? Sürekli miyavlıyor koşturuyor kızgınlığa girmiş olabilir mi?

6 CEVAP

YasaYasa

Kızınız büyüyor ve kızgınlığa girmis büyük ihtimalle zor zamanlar seni bekliyor :)) kolay gelsin :)

MinelG

İştahsızlık oluyor mu peki kızgınlığa girdikleri zaman?

Kizginliga girmis olabilir.cunku hicbir problem yokken surekli miyavlamasi kizginliga isaret.yukarlara bakma bizde de var bakip miyavliyor bir sey anlatiyor bir bize bakiyor bir yukari sanki bakin orda ne var goruyor musunuz yakalayin bana verin diyor ben bu sekilde anliyorum:)

kedilimadam

Evet, kızgınlığa girdiğinde strese bağlı olarak iştahsızlık ortaya çıkabiliyor.Enerjisini harcayabilmesi ve dikkatinin dağılabilmesi için onunla bolca oynamaya çalışın.

MinelG

Onu bu halde görmek beni de üzüyor henüz 8 aylık erken kısırlsştırmayı önerenlerde var ama henüz o küçücükken ameliyat ettirmeye gönlüm razı olmuyor 1 yaşını bekleyeceğim katlanacağım artık ne yapalım :)

MinelG

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için :)