Kedi Bağışıklığı Güçlendirme

Eif

Arkadaşlar kedimin bağışıklığı güçlendirmek için neler yapabilirim? 4 aylıkken enfeksiyon geçirmişti. Su an sağlıklı ama ben tekrarlamasindan korkuyorum. Takviye gıda vitamin vs neler verilebilir?

6 CEVAP

LilaMiaLuna

Vet expert
Vetri Science
Gimcat

Bu markaların vitaminleri çok iyi

Cemalchief

Aynen arkadasın yazdığı takviyelerin markaları en iyi markalar

Eif

Peki bu vitaminleri hep ki kullanmak gerekiyor? Herhangi bir sakıncası var mıdır?

LilaMiaLuna

Hangisini kullanmak istiyorsunuz?

gulayk7

Vitaminlerin arkasında ne kadar hangi aralıkla vereceğiniz yazıyor bir sakıncası yok. Ayrıca haftada bir yumurta haşlama verebilirsiniz o da çok iyi geliyor. Kefir yerse ondan da bazen verin.

LilaMiaLuna

Her zaman arkada yazan miktarda verilmez kediye ağır gelebilir aldığınız vitamini veterinerinize söylerseniz kedinizi tanıdığı için en doğru bilgiyi size verir