Kızgınlık Döneminde Erkek Kedinin Koku Bırakması

Merhaba, kızgınlık döneminde olan erkek kedim koltuğa idrar gibi bir sıvı bıraktı ve ne kadar temizlesemde koku gitmiyor çözüm öneriniz varsa yardımcı olabilir misiniz ?

2 CEVAP

KimJeongguk

Kedinizi kısırlaştırın yoksa evin her yerine koku bırakmaya başlar taşınmak zorunda bile kalırsınız o koku yüzünden. Nasıl çıkacağını bilmiyorum kokunun çünkü hiç başıma gelmedi belki bu durumu yaşayanlar öneri verebilir.

blue_hpood

benim belalı kedim programının bir bölümünde bu kokuyu çıkarmak için özel bir şey kullanıyorlardı fakat hangi bölüm veya içeriği neydi hatırlamıyorum maalesef. en kısa sürede kısırlaştırmanızı öneririm. olgunluk sürecinde evin her yerine sperm içeren sıvı bırakma yani koku bırakma, agresiflik ve evden kaçma davranışları görülebilir. önleminizi alıp kısırlaştırın ve bu süreçte camlarınız ve balkonlarınızda file yoksa ekstra dikkatli olun, sonrasında üzülmeyi hiç istemezsiniz.