Hamsterimin Gıdığında Birşey Var Resimli

Bilgos

arkadaşlar diğerine resim koyamadığım için buna koyucam ne olduğunu anlayabildiyseniz lütfen yazın.
ponçiğin fotorafını çok güzel çekemedim çünkü hep hareket ediyor.

23 CEVAP

Bilgos

babama söyledim ponçiğe yakından baktık orası iltahaplanmıştı beyaz bi sıvı vardı umarım iyileşir !!!!!!!!!

:(((((((((((((((

Bilgos

sizce iyileşebilir mi yarın okuldan döndükten sonra veterinere götürücez sizce iyileşir mi

Bilgos

:(((((
ponçiksiz yaşayamam ben :((((((((

Bilgos

arkadaşlar hamsterimi babam veterinere götürmüş bensiz,veterinerin elini fena ısırmış.
veteriner antibiyotik vermiş yarasını temizlemiş dediğine göre birşeyi yokmuş ponçiğin,çok sinirlenmiş ponçik orda iken,babam ponçiğin evinin altına bakmış ki ne görsün ponçik evinin altını kemirmiş heralde orada kesti.5 gün antibiyotik kullanıcak.umarım iyileşir

Bilgos

antibiyotiği suya karıştırıyormuşuz her gün içmesi lazımmış antibiyotikli sudan. nasıl takip edebilirim benim haftaiçi okulum var

onuralpaslan

çooooooook tatlı :D

Bilgos

?? :/

Bilgos

bi de yarasına yine 5 gün boyunca bi spreyi sıkıcaz resmen ponçiğe eziyet zaten yerinde duramıyor