Hamsterimin Gıdığında Birşey Var Resimli

Bilgos

arkadaşlar diğerine resim koyamadığım için buna koyucam ne olduğunu anlayabildiyseniz lütfen yazın.
ponçiğin fotorafını çok güzel çekemedim çünkü hep hareket ediyor.

23 CEVAP

Diski kurumus olabilir fotograf net degil ama o bolgeyi temizleyin bakin yara gibi mi bir bakin

Myfurballs

Umarım en yakın zamanda iyileşir, geçmiş olsun. Ben de bir ara aynı hamster türü ile ev arkadaşlığı yaşadım, baya perdelere tırmanıyordu, zaptetmek çok zorlaşmıştı, kafese koyduğun anda kemirmeye başlıyordu, ve kafesin tellerine sürekli kemirmekten yanağı iltihaplanmıştı, o yüzden biraz dikkatli olmak gerekli kafestesıkılıyor olabilir, ona çeşitli fikirlerden tünel yapabilirsin kimisi pet şişeleri birleştiriyor, kimisi direk ızgara telerinden yapabaliyor. tabiki hazırları da var fakat pahalı oluyorlar. Ponçiğinin sağlığına kavuşması dileğiyle.

Bilgos

kanalım:bigotuber ponçik
eğer bakmak isterseniz

Tamam bakiyim:)

Bilgos

bu iş zor ama deniyim

Bilgos

neylen temizliyim bu arada ıslak mendille mi suya bandırılmış pamuk ile mi?

Pamukla temizleyin niye tutulmuyor mu?

Bilgos

arkasına roket takıp kaçıyor

Bilgos

sonrada deli gibi tüm gün uyuyor(bazen gerçekten aralıksız tüm gün uyur)

Cok normal geceleri de girc girc carkta donerler topunuz var mi evde geziyor mu enerjisini oyle atsin kafeste tutmayin hep,birazda gezsin

Birde kafese talas koymamissiniz talas alin mutlaka daha huzurlu oluyorlar talas onlarin bir parcasi yiyeceklerini onun altina saklasin ortalikta sevmezler mamayi

Bilgos

geziyo geziyo ama stres yaratıyo diyolar topların ponçik topun içinde de uyuyor hem
çarkta da bu kış hiç dönmedi resmen kış uykusunda sanki 1284 yılında kış uykusu için fındıkları toplayıp evine koymuş bir hamster gibi eski dönemde kalmış

Stres filan olusturmuyor cok egleniyorlar genelde bizimki icinde oturur ellerini temizlerdi

Bilgos

talaş a var herşeyi var
hatta benim you toube kanalımda ponçiğin kurabiyesi adlı videomda kafesi gösteriyorum isterseniz bakın

Bilgos

arkadaşlaaaaaaaaaarrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1