Kedi Pire Damlası

Nihangenc

Merhaba iki yaşında kedim geçen hafta pirelendi veteriner advantage ense damlası verdi kullandım ve hemen öldüler gerçekten ara ara taradım ama bir şey çıkmadı veteriner kısa süre sonra bir ay geçmeden hatırlatma damlası yapın dedi ne zaman yapmam gerekir acaba ilk damladan sonra

3 CEVAP

Serroxx

2 ayda bir yapılıyor sanırım parazitler

Cennet29

Bir şey bilmeyenler şu sorulara cevap yazmasın ya.
Advantage damla geçen yıl kullandım pire için ve işimi gördü. Veteriner her ihtimale karşı hatırlatma damlası demiş olabilir ama eğer kediniz kendini hırpalayarak kaşımıyorsa herhangi bi paraziti yoksa tekrar yapmanıza gerek yok. Oda bi nevi zehir sonuçta. Ztn kutunun arkasında hepsnin ne kdr koruyuculuğu olduğu yazıyor. 1 buçuk ay etkilidir yazıyo mesela. Sürekli pire kene vs sorunlarınız olmuyorsa 3 ayda bir tekrar damlasını yapabilirsiniz yeterlidir.

Ahraz

Parazit damlaları markasına göre etkililirligide degisiyor