Kedimin Derisinde Kavlama Var

Silabey

Merhaba bugün kedimin ense kısmından sırtına doğru bölümde böyle deri kavlaması gibi bi şey fark ettim tüylerinin arasından. Çıktığı yerdeki deri hafif kuru gibi. Daha önce bunu yaşayan veya bilgisi olan var mi acaba

4 CEVAP

IIREMMM

kediniz şu an ne durumda bilmiyorum ama mantar da olabilir bambaşka bir şey de olabilir,bir veterinere danışın bence, çok geçmiş olsun :)

Cemalchief

Biraz mantarı andırıyor ama bu durum bi veterinere gorursun ışıklı bir alet var onunla baksınlar

eessmmaa

Tek bir yerde varsa enjeksiyon yarasıda olabilir

HisarUtkan

Enfeksiyon değil bu fakat deri lezyonu olduğu kesin