Yine Mama Konusu Düzgün Bi Mama Yok Mu

hidra35

Merhaba proplan kullanıyorum kedim 4 aylık çok fazla tuy döküyor veterinerim vmp paste kullanmami önerdi 1 ay oldu hala tuy döküyor hemde çok fazla mamadan olduğunu düşünüyorum düzgün bi mama yok mu

3 CEVAP

Feronia

Bana da hamburger pizza çok iyi geliyor, sebze yemeği yiyince kendimi kötü hissediyorum.
Yahu bir şeyi de abartmayın ya. Tamam her mama her kediye iyi gelmez de bunun belli başlı sebepleri vardır; alerji, besin intoleransı, fazla/az hareket, organ yetmezliği, sağlıksız kan değerleri, hormonel bozukluklar, belki de sadece damak zevki. Bu işi hepsini dene, hangisi iyi gelirse al mantığına nasıl getirebildiniz merak konusu.
Kedilerin doğaları gereği bazı besinsel ihtiyaçları vardır ve bu dengenin dışına çıkmadan uygun bir diyet oluşturulabilir. Ama bu mantık Whiskas iyi gelse Whiskas ver demekten farksız.

Mama konusu oyle karisik ki ama cevap tek kedilerin hepsi birbirinden farkli bunyeye ve damak tadina sahiptir deneyin hangisi iyi geldiyse onu kullanin.her mama her kediye iyi gelmez.

eltarcin

E Pro Plan'ın açmadığı sorun mu varmış? Instinct, Orijen, Acana deneyebilirsiniz. Pro Plan'a asla geri dönmeyin.