Hangi Mamayı Önerirsiniz

melike-G

2 aylık iran kedisi için hangi mamayı önerirsiniz? Veterinere danışıp almayı düşünüyorum ama internette çok çekişmeli yorumlar var. Royal canin için mesela

9 CEVAP

Feronia

Veterinere danışmayı düşünmeniz en büyük sorun. Royal Canin ikinci en büyük sorun. Araştırma şeklinizin başkalarının yorumlarına bakmak olması üçüncü en büyük sorun. Hayvan bakmak maddiyat, zaman, sabır, uğraş ister ama öncelikle mantık, zeka ve bilgi gerekiyor. Kulaktan dolma bilgiyle giderseniz hayvana en büyük kötülüğü yaparsınız.

Marlo

Acana

eltarcin

Instinct en iyisi. Orijen ve Acana'da olabilir.

mert4507

Sanabelle kullanmanı tercih ederim dünya sıralamasında 5. Bir mama Araştırabilirsin

  1. İse acana

onuralpaslan

instinct orijen nd acana

nyssa

merhaba benim de iran kedim var şuan 3,5 aylık,royal canin ile başlamıştık ama yorumlar çok kötü,durumunuz var ise Acana kullanabilirsiniz,ben acana pasifica kullanıyorum,iran kedilerinde tavukdan sa balık daha iyiymiş,onu da buradan okudum :)

melike-G

Royal canin hakkında bende kötü yorumlar duydum bağımlılık yapıyormuş gibi ama kediyi sahipleneceğim kişi royal canin ile besliyormuş. Kedi mamaya alışabilirmi, yememezlik yaparmı ve ıslak mı vermeliyim karıştırarak mı

DAMI

royal canın hep iyi denilen bir mama ve ilk dostuyla tanışan bence ilk royal canınla tanışıyor bende ilk onu aldım veteriner kötü bişey söylemedi ama alışırsa bırakmanız o mamaıyı zor olur dedi ayrıca biraz sağlık sorunlarımız vardı bizim gelişim problemimiz ishal sorunu üstüne nd mama ya geçtim balıklı olanını tavsiye ederim tüy problemini ve sindirimini düzene sokuyor kedinizin neye ihtiyacı var onu belirleyin ilk olarak sonra iyilerin içincen ihtiyacınızı karşılayana yönelin yemedi diede pes etmeyin

nyssa

ben ilk etapta kalan royal canin ile acanayı karıştırarak verdim bitince sadece acana'ya geçtik