Kedımız Kızgınlığa Girdi Etrafa Çiş Kaka Yapması Ondan Olabilir Mi

Patili_1

sürekli bağırıyor apartmana bile erkek kediler doldu onlar da bağırıyor Allah'tan kedi dışarı çıkmak istemiyor korktuğu için ama evin her yerine çiş kaka yaomaya başladı bazen gidiyor yapıyor çok güzel yerine ama bazen etrafa yapıyor özellikle yerde bir kıyafet veya havlu görsün onun üzerine yapıyor direk etrafta eşya birakmayinca panduflarin üzerine yapmış ve sadece çiş de değil bu kizginliktaj dolayı midir kedi eve yeni geldi tam taniyamiyorum da huyunu suyunu ayrıca kızgınlığında cikardiği sesden dolayı evdeki kısır dişi kedim sürekli onu patiliyor sürekli vuruyor bunlara çözüm ne yapabilirim acaba

2 CEVAP

blue_hpood

kısırlaştırabilirsiniz:) gayet basit. üstelik acilen yapmalısınız, bu huy olarak yerleşirse uğraşır durursunuz sağdan soldan sperm temizlemekle:)

Patili_1

kedimiz dişi ama yinede yapıyor şuan kumunu değiştirdik birde evdeki kedimiz sağ olsun kumunu bildiği için o biraz yardımcı oldu öğrenmesine bu şekilde hallettik şuan sanırım kızgınlıkta değil ama bir aya platinleru cikarilacak o zaman anestezi verilirse diye veterinerimizle konusup aynı güne denk getirmeye çalışacağız