Kedimin Kulağı Kanıyor

LilaMiaLuna

Merhaba arkadaşlar
Kedimin scottish fold olduğu için kulağını her gün temizlemek zorundayım dün hafif kanadığını gördüm bugün de temizlerken hafif kan gördüm pamuk ta
Sorun olur mu?
Ne yapmam gerekiyor?

7 CEVAP

LilaMiaLuna

Biraz iç taraflardan yani hafif üçgen gibi bir bölge var hafif kanıyor pamuğu soktuğumda hafif kan geliyor umarım bir sorun olmaz

LilaMiaLuna

Teşekkür ederim cevabınız için

burada sormak yerine kulak muayenesine gitseniz çok daha doğru olacak. otoskopla bakılır kaşırken yara olduysa söylenir ya da enfeksiyon başlamışsa öğrenir ona göre tedavi başlanılır.

KimJeongguk

Kulağının iç taraflarından gelmiyorsa kan bence bir sıkıntı yok. Kaşırken turnağıyla yara yapmıştır büyük ihtimal.

LilaMiaLuna

???

LilaMiaLuna

Teşekkürler