Proplan Liveclear İle Kendi Mamamızı Karıştırsam Etkili Olur Mu?

KimJeongguk

Proplan Liveclear mamayı kendi mamamızla karıştırıp versem alerjen azaltma durumu hala etkili olur mu? Alerjen azaltmak için sadece Liveclear mamayı mı kullanmam gerek yoksa? Kullanan veya bilen yardımcı olabilir mi??

3 CEVAP

Cemalchief

Karistirmayin bence etkisi tabi ortadan kalkabilir

LilaMiaLuna

Karıştırmak pek iyi bir çözüm değil. Kediniz yiyorsa ve ishal gibi de bir durum yoksa karıştırmayın.

KimJeongguk

Karıştırmanın iyi olmadığını bende biliyorum. Liveclear mama çok pahalı bir mama olduğu için acaba karıştırılarak mı veriliyor diye merak ettim ama sanırım karıştırılarak kullanılmaması gerekiyormuş.