Arkadaşlar Bi Yardımcı Olur Musunuz?

hsnusngl

Benim oğlan kısırlaştırma operasyonu olacak fakat evde kimse yok sürekli başında bekleyecek nasıl yapacağım bu durumu bana bir fikir verir misiniz? İşe gitmesemde olmaz başka birisine bırakamıyorum kimse ilgilenmez herkesin işi gücü var

8 CEVAP

ursaminor

Haftasonuna denk getirseniz? Mesela Cuma akşamı yaptırsanız operasyonu ve Cuma gecesi, Cumartesi Pazar yanında olsanız?
Tek çözüm bu gibi geldi bana. Çünkü gözlemlemek şart operasyon sonrası. Ayrıca sevgiye de muhtaç oluyorlar... :(

hsnusngl

Paylaşımlarınız için teşekkürler çok şükür sorunsuz hallettik şu an beraber uyuyoruz ☺️

Reyyanhan

2 gun klinikte kalsa .. korkuyolar ve tanıdık yüz arıyor yavrucaklar.

goknur

Minicikti buyumuste ameliyat oluyormus bak sen su yaramaza :) cok gecmis acil sifalar olsun ona

hsnusngl

Teşekkür ederim Göknur ☺️

hsnusngl

Ama randevu bu tarihte ne yazık ki ben belediyenin barınağından sahiplendim bu tarihi verdiler yoksa en aşağı 3 ay daha ertelenir diyorlar

Reyyanhan

2 gun klinikte kalsa .. korkuyolar ve tanıdık yüz arıyor yavrucaklar.

Kısırlaştırma sonrası yanında olmanız önemli, hem korku hem de oluşabilecek tehlikeler açısından (bir yere atlamaya/çıkmaya çalışabilir, bir problem olabilir sağlık açısından). Cumaya denk getirebilirseniz getirin ya da bir akraba/arkadaştan destek alabilirsiniz. Hiç olmazsa pansiyon, geçici yuva veya veteriner kliniği de yardımcı olacaktır ücret karşılığı sanırım.