Acil Hassas Mideye Hills Sensitive Mi Royal Canin Sensible Mı (Hassas Mide)

yaren13

7 aylık van kedim sürekli kusuyor veteriner kolay sindirilebilen bir mamaya geçmemizi önerdi ve rc sensible tavsiye etti. Ama okuduğun kadarıyla mamanın yağ oranı biraz fazlaymış benim kedimin de kuyruğunda yağlanma var bu yüzden alternatif olarak hills sensitive stomach skin önerisi aldım. Bu mamalardan herhangi birini kullanmış olan var mı ya da ikisini karşılaştıracilecek

2 CEVAP

dilanbulent

İkisi de çok başarılı mamalardır. Özellikle Hills markasının veterinerlere özel seri mamaları çok başarılıdır. Royal Canin'in de bu özel mamaları iyidir ama ben şahsen Hills markasını 1 tık daha önde görüyorum bu özel seri mamalarda. Ama bu Royal Canin'in kötü olduğunu anlamına da asla gelmiyor. Bunların haricinde Virbac markası da var o da çok iyidir hatta Virbac'ın tüm mamaları sadece veterinerlerde satılır, internette satışı yasaktır.

LilaMiaLuna

Hills tavsiye ederim