Probiyotik Önerisi

dilanabanoz

herkese merhabalar, kedim için öncelikli olarak ishali durdurmak ve uzun süreli kullanımda bağışıklık güçlendirmek için probiyotik tavsiyesi olan var mıdır? proplan fortiflora'ya alternatif olabilecek bir tık daha uygun ancak etkili güvenilir bir ürün arıyorum

8 CEVAP

06MARS

Yağ oranı az sade kefir kullanın

LilaMiaLuna

Benim veterinerim kedimin ishal sebebi olan kancalı kurtlar için pro plan forti Flora vermişti ancak bunu iyileştiğinde de hafta da bir kere kullanın dedi. hala forti flora kullanıyorduk ki veterinerimiz gimcat gastrointestral paste önerdi ve kedimize çok iyi geldi , Şu an forti flora kullanmıyorum haftada bir kere gimcat gastrointestral vermem yetiyor . Tavsi

LilaMiaLuna

Tavsiye ederim yazacaktım yarım kalmış

KremTheCat

Synbiocure Probiyotik ve Prebiyotik

dilanabanoz

LilaMiaLuna teşekkür ederim. Ben de aynı şekilde fortiflora kullandım, ama geçici bir çözüm oldu. Veterinerimiz 4 gün boyunca sadece haşlanmış yağsız tavuk yedirmemizi, geçmezse 1 hafta flagyl şurup kullanmamızı söyledi. nitekim geçmedi de. şuruba başladık ama yine de bir değişiklik yok şu anlık. gastrointestinal paste 4-5 gündür üzerinde yazdığı gibi her gün 6 cm kadar veriyorum, onun da etkisi olmadı. ne yapacağımı bilemiyorum artık. ne iştahsızlık ne halsizlik ne parazit hiçbir şey yok ama ishali bir türlü geçmedi..

Beydac

Animari antiflora

Cemalchief

Sizin artık mamadan sanirim, ben mama degistirerek cozum bulmustum ozellikle brit care ve ya tahilli mamadan tahilsiz mamaya geciste yavru kedilerde buyuk sikinti oluyor

Sinemsn

Viyo İmune Prebiyotik tavsiye edebilirim. Biz wbc değerindeki dengesizliği nedeniyle bağışıklığı için uzun süre kullandık. Ödül maması gibi kedim tadına da aşık.