Bir Dua

Ssenaa51

Merhaba sokakta bulduğum bi kedi vardı ve arka ayağı kırık veterinerler çok kötü diyolar kesilebilirmiş ama bi ihtimal var dua ederek yardımcı olur musunuz?

6 CEVAP

Tugbabilginer

Merhaba sokakta bulduğunuz masum bi cana sahip çıktığınız için çok teşekkürler. Daha önce benimde dışarda bulduğum bi kedinin bacağında felç vardı aynı zamanda kocaman bir fıtık vardı karnında üniversite hastanesine götürdüm bacağının kesilmesi gerektiği söylendi ben istemeyince bi süre ilaç kullanın deneyin dediler. Kemik suyu içirdim verilen ilaçları kullandım masaj yaptım ve kedi inanılmaz bi şekilde toparladı demek istediğim ümitsiz olmayın elinizden geleni yapın dualarım sizinle...

guineapigela

çok iyisinniz sokakta bulunan bir cana yardım etmişsiniz tabiki dua ederiz o minicik can için iyileşir inşallah

Ssenaa51

Çok teşekkür ederim dün başka şehre nakil yapıldı umarım bi yolu vardır umarım gerek kalmaz çünkü daha yavru çok küçük olmasa da, 3 bacaklı düşünmek istemiyorum :(

Ssenaa51

İnşallah

Susamsusi

Bizleri de haberdar ederseniz memnun oluruz :)

Ssenaa51

Tani ki en ufak bilgi de buraya aktarcam :)