Kedim Sık Sıķ İdrar Yapiyor

kbraa55

Disi Kedim kizana girdiginden beri sık sık az miktarda idrara cıkıyor.idrarinda hafif kan gördüm gibi sorun var mı acaba.

4 CEVAP

idrarında enfeksiyon var ve riskli bi durum bi an önce kontrole götürün tabii ki. kızgınlıktaki kediler kan işemez ya da defalarca tuvalete gitmez. yapamadığı için sık sık gidiyor vakit kaybetmeden götürün.

Mirabonibon

İdrarda kan en tehlikeli hastalıklardan biri ölümcüldür kesin ve net veteriner görmeli. Ayrıca en son evredir hiç mi idrar yaparken miyavlama, kum kabı dışına idrarını yapma gibi belirtiler görmediniz? Çok tehlikelidir ihmale gelmez dediğim gibi ölümcül. Geçmiş olsun

kbraa55

Tuvalette miyavlamasi olmadi hiç veterinere aradim idrar kesesi dolu olmus olabilir dedi

LilaMiaLuna

İdrarında kan olup sorun olmama gibi bir ihtimal yok