Nd Urinary Mama Kullanan Var Mı

Elifgumuss

Kedimin idrar yolları ile alakalı probleminden dolayı veteriner hills urinary tavsiye etti fakat kedim hiç beğenmedi çoğu kedinin tek beğendiği urinary mama nd urinary diye duydum. Kullanan var mı memnun musunuz

3 CEVAP

rc so yu da beğenerek yiyorlar bence. cd so dönerek veriyordum şu an hillsin kalanıyla so karışık yiyor rc so ağırlıklı olarak ve hillsleri ayıklıyor. so da deneyin bence nd üriner reçeteli değil gibi sanırım online satılıyo çünkü.

LilaMiaLuna

Ben de erkek kedim de kullanmıştım hills i ama severek yemişti ve gerçekten çok iyi gelmişti kedime. N&d hiç denemedim ancak benim fikrim veterinerinizin önerdiği mamayı kullanmanız.

gulayk7

Royalinkini seviyorlar onu deneyebilirsin