Sanabelle Kısır Kedi Maması

Bonita_00

Merhaba benim kedim bir yaşında kısır bir kedi. Uzun zamandır exclusion Kısır keid mamasi kullaniyorum fakat bitmeye yakın ve değişiklik olsun diye başka mamaya geçmek istiyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece değişiklik olsun sıkılmıştir diye ama bütçeme uygun ve önerilen olarak sanabelle maması duydum. Çok kişi memnun fakat ağır kokuyor veya zor kırıyor sert beğenmedi diye yorumları okudum. Sizce nasıl bi mama kalite ve beslenme açısından?

5 CEVAP

gulayk7

İçeriği güzel bence deneyebilirsin her mamanın kötü yorumu vardır denemeden bilemezsin
Karıştırarak vermeyi unutma uzun süre diğer mamayı kullandığın için geçişi yedi günde yapman gerek biliyorsun değil mi

worldofcats

benim iki kedim severek yemişti

Suraemir

Bizimkilere yavru tavuklu aldım hiçte ağır kokmuyor ya gayet normal aşırı bayılmadılar ama yediler

Superisi814

Merhabalar,
Ben de 4 kedi var, bir tanesi yesin di mi ?Yok Tevbe yemediler..
Ama bu mamayı kötüleme haddini bana vermez .Bizim deneyimimiz böyle oldu ki, aç bırakma vb yolları da denedim.
Yıllardır kedi bakıyorum.
Umarım sizde işe yarar .

Palyaco

Cok kotu cok sert kediler pek sevmiyor ve karbonhıtratı cok yuksek kotu bor mama