Kedim Çok Öfkeli Ve Sürekli Uyuyor

Merhaba 2 kediye sahibim bir kedimi kisirlastirdim diğer kedim kızgınlıkla 2.ayindan çıktı işlerinden dolayı kisirlastiramadim son kızgınlık birisinde enerjisi düştü çok fazla uyumaya başladı yemeği elimle verdiğim zaman yiyor suya benim götürmem gerekiyor sevmeye çalışınca tislayip ısırıyor diğer kedimden kaynaklı mi ? daha önce bu duruma benzer bir şey yaşamış biri var mı ne yaptınız geçmesi için ??

3 CEVAP

blue_hpood

öncelikli olarak kısırlaştırmanız gerekiyor. hâlâ bu durum değişmezse o durumda başka şeyleri deneyebilirsiniz.

LilaMiaLuna

Diğer kediniz den olduğunu düşünmüyorum benim 11 aylık olan kızım da bu şekildeydi ama kısırlaştırınca pamuk gibi oldu

LilaMiaLuna

Ve evde baktığım 3 kedim var yani evdeki kediden değildir bence