Orijen Mama Son Kullanım Tarihi Hak

emine64

Merhaba arkdaşlar ben kedime indirimli mama aldım orijen daha öncede bir paket bitirdi son kullanma tarihi mayıs 2018 yazıyor mamayı açtım biraz değişik bayat gibi geldi sadanları aradım sordum bir sıkıntı olma son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz dedi sizce bir sıkıntı olur mu

3 CEVAP

eltarcin

Daha varmış son kullanma tarihine ama @Reyaura dediği gibi pakette delik falan varsa bayattır.

Reyaura

Bayatsa yediklerini kusuyolar genelde . paketi incele biraz delik falan var mi hava almış olabilir mi. Hava aldiysa bayatlamis olabilir

emine64

Pakette delik falan yok dışı güzel