Çoğumuzun Sorunu Kedi Maması Hak

emine64

Kedilerimiz için en iyi mamayı araştırmaya kullanmaya çalılıyoruz ama ya hep bir kararsızlık yada benim kedime iyi gelen mama başka arkadaşın kedisine iyi gelmiyor bu şekilde devam ediyor aslında bence kedilerimizin mamalarını kendimiz yapabiliriz birazcık uğraşarak. bu bölümde bence paylaşalım tecrübeli bilgili arkadaşlarımız var ben bu sayfadan tanıştığım değerli kişiler var tarifler paylaşırsak bence deneyebiliriz

4 CEVAP

Feronia

Yaktınız beni :D Şaka bir yana sizin gibiler sayesinde hobi edindim ve biyokimya öğrendim :)

Mukaddess

Önceki başlıklardan görebilirsiniz tarifleri orda paylasanlar var güncelledim sizin için

emine64

@Feronia çok iyi yapmışsın iyi ki tanımışım seni lütfen güzel bilgilerinden bizde faydalanalım :) ben sana dedim başını ağrıtırım diye

emine64

Teşekkür ederim şimdi gördüm :)