Kedimi Kısırlaştırmadan Önce Yapmam Gerekenler Neler

Cemalchief

Merhaba, erkek kedimi çarşamba günü kısırlaştıracağız, 8 aylık şuan ve neler yapmam gerekiyor öncesinde operasyon zamanı ve sonrası fazla bir bilgim yok açıkcası, tavsiyelerinizi bekliyorum

3 CEVAP

Cemalchief

Ne testlero acaba bunlar veterinerimle göruşmedik bu konuyu ama

blue_hpood

genel olarak hiçbir şey yapmanıza gerek yok. ameliyattan belli bir süre önce yemek ve suyu kaldırmanız gerekecek, hepsi bu. ameliyat öncesinde gereken testlerin yapılmasını mutlaka talep edin, ekstrem durumlarla karşılaşmamak için. ameliyat sonra belli bir süre sersemlemiş oluyorlar. bir müddet ilişmeyin, kutusunda kalsın, çıkmak isterse kapıyı açın. ilk gün tek bir odada dolaşmasına müsade edin. zaten yorgun hissedip uyuyacaktır. atlamasına izin vermeyin.

blue_hpood

sorarsanız mutlaka yardımcı olacaklardır. ben kan testi yaptırmıştım ve genel muayeneden geçmişti.