Elizabeth Yakalık Ne Kadar Kalmalı?

Missboon

Erkek kedimi bugün kısırlaştırdık bi çok veteriner erkek kedilerde yakalığa ihtiyaç yok diyor ama bizim vet. 10 gün kalması lazım dedi. 10 gün mümkün değil takamam hayvana bunu evde yalnız kalıyor bir yere takılır sıkışır diye korkuyorum. 10 gün çok uzun değil mi?

5 CEVAP

blue_hpood

3 gün takmaya gayret edin, ardından veterinere gidip kontrol ettirip süreyi gözden geçirebilirsiniz. bu süreçte mümkünse biriyle kalmasını sağlayın.

Trifane

3 gü yeterli ben 4. Gün çıkardım. Ameliyat bölgesiyle çok ilgilenmemisti. 10 gün çok uzun...

Minminik

Veterinerin bi bildigi vardir diyecegim ayni vet benden once kisirlasan kediye yakalik vermedi ama bizimki 3 gun takacak cunku hareketli tibbi bir durum olabilir 2.gun sonunda kedim iyice alosti yakaliga evde yalniz birakacaksaniz 1 odaya kapatin dedi vetim

Bende kısırlaştırma operasyonu yapmıştım erkek kedime benim veterinerim ise 5 gün kalması ideal demişti ayrıca korkacak birşey yok odanıza koyarsanız sıkıntı olmaz

LilaMiaLuna

Benim erkek kedim asla yakalık takamıyordu kıyafet giydirdim hem o rahat etti hem de ben. Dişi kedime de kıyafet giydirmiştim. Eğer sizin kediniz de kafalık takmamakda ısrar ediyorsa kıyafet giydirin