Kedim Yaş Mamasını Yedikten Sonra Kalanın Üzerini Örtmeye Çalışıyor

servi

haftada bir ödül olarak verdiğim yaş mamasının üzerini yedikten sonra kalanın üzerine örtme hareketi yapıyor bu acaba iç güdüsel bir şey mi yoksa bir sorun teşkil ediyor mu ?

5 CEVAP

aleyn

hepsini şimdi yiyemicem saklayayım sonra yerim demek istiyor :D

Reyyanhan

:) sonraya ayırıyor zeki varlıklar

Mariana

Katılıyorum sonra yerim demek istiyor :)

Reyaura

Kediler çok sevdigi yemeği sonra yemek için sakliyabiliyor. Benimkide halinin altina sokuyor.

servi

ahahh teşekkür ederim cevaplarınız için az önce mamasının geri kalanını afiyetle yedi..