Kedim Lastik Kustu Kusmaya Devam Ediyor

miamiamia34

kedim sabah lastik kustu ve günün ilerleyen saatlerinde bi kaç kez daha kustu en son akşam biraz mama verdiğimde yaklaşık 20-30dk sonrasında yeniden kustu neden kusmaya devam ediyor bilen var mı napmalıyım

4 CEVAP

blue_hpood

kediniz lastik yutmuş. parça parça çıkarıyor anladığım kadarıyla. yutarken görmediniz mi? her kustuğunda lastik parçası mı çıkarıyor?

miamiamia34

hayır görmedim 1 kez kustu lastik parçası çıktı onun dışında ki kusmalarında direkt sıvı veya mama olarak kustu

miamiamia34

fotoğrafta ki kadar uzun bi lastik değil belli parçasını yutmuş tahminimce geçen oynadığı bi lastik parçası vardı oydu sanırım onuda ilk kusmuğunda çıkardı diğer kusmalar neden kaynaklı onu çözemiyorum

miamiamia34

fotoğrafta ki kadar uzun bi lastik değil belli parçasını yutmuş tahminimce geçen oynadığı bi lastik parçası vardı oydu sanırım onuda ilk kusmuğunda çıkardı diğer kusmalar neden kaynaklı onu çözemiyorum