Kedim İp Yuttu Ne Yapmalıyım

Kevserrr

Kedimin ağzında ip olduğunu gördüm almak için koştum bu sefer kaçtı yakalayana kadar yutmuştu,

3 CEVAP

blue_hpood

ne kadar uzunlukta ve kalınlıkta olmasına bağlı olarak dışkılamasını gözlemlemeniz gerek. eğer fazla kalın veya uzun bir ipse sabah ilk işiniz veterinere gitmek olsun, mide veya bağırsağa takılma riski var, ameliyat gerektiriyor.

Cook

Şimdi yuttuysa hemen veterinere gidin,kustursunlar.Ameliyatsız,stressiz çözülsün.

blue_hpood

çok küçük bir ipse endişelenmenize gerek yok, benimki de yutmuştu, sabahına kakasıyla çıkardı.