Kedimle Yurtdışına Çıkmak İstiyorum

Merhaba yakın zamanda kedilerimle beraber yurtdışına Avrupa ülkesine gitmeyi planlıyorum fakat evcil hayvanlar ile ilgili titrasyon testi isteniyor titrasyon testi için en 4 ay beklemem gerekiyor nasıl daha kısa sürede halledebilirim kedilerim bensiz ben onlarsiz yapamam bu konuda bilgisi olan var mı?

1 CEVAP

blue_hpood

maalesef bildiğim kadarıyla bu süre minimum 4 ay. suzionline sayfasında bir inceleme yazısı bulunuyor. gerçekten onsuz gidemem diyorsanız beklemeniz gerekecektir.