Kedime Ev Yapimi Yas Mama Vermek İcin Tum Asilarinin Olmasi Lazim Mi

scotland

Anket

asi lazim
(2 oy)
yeterli
(6 oy)
Toplam (8 oy)

merhaba arkadaslar son zamanlarda herkesin ev yapimi yas mama konustugunu gorunce bana da mantikli geldi. kedim 3.5 yasinda 2.5 yasindan beri tum asilari yaptirmayi biraktik bir tek ic parazit asisini yaptiriyoruz sizce ev yapimi yas mama icin ic parazit yeterli mi normal yas mama da bir problem olmuyor

1 CEVAP

theyusra

iç-dış paraziti olduğu sürece problem olmaz, biraz da ete bağlı tabi bakteri barındırmaması gerekiyor.