8 Aylık Kedilerim Var 1 Haftada 1 Kg Mama Yiyorlar

Suraemir

Normal mi bu? Bence değil gibi çünkü yemeleri fazla öyle görünen bir kiloda yok yakıyorlar galiba, pro performans yavru kullanıyorum daha önce başka kedimede kullandım o 20 gün yerdi 1kg mamayı bunlar aşırı yiyor sanabelle alıp deneyeyim dedim uygun çünkü oda yavru aldım tavuklu pek öyle iştahlanmadılar ama yediler başka o çapta hangi mama kullanabilirim? Golosi düşündüm ama hiç deneme paketi yok Matisse balıklı kısır kullandım oda kilo yapmadı hiç daha küçükler diye bıraktım biri kısır diğeri değil

7 CEVAP

gulayk7

Gayet normal önceden az yiyorlarmış şu an yerinde yiyorlar

Suraemir

2 kedim var yazmayı unutmuşum

LilaMiaLuna

Günde herbiri haç gram yiyor

LilaMiaLuna

Sanırım herbiri 70 gramdan biraz fazla yiyor, gayet normal

Suraemir

Çok gibi geldi gözüme 2 kedi 8 aylık 1 kg mama 1 haftada bitiyor

simbakedi

benim kedim tek başına bir ara 40 günde falan 5 kilo bitirmişti :D proplan doyurucu değil bence benim kedim de doymayıp ağlıyordu ama yedikleri miktar normal geldi bana

Suraemir

Anladım mama dışında birşey yemiyorlar pek yoğurt peynir ev yapımı yaş mama falan yeseler belki daha az mama yerler