Kopegin Irki Nedir?

suzandilan

arkadasimin köpeği Leydi ama irkini bilmiyoruz bacaklari kisa ve buyumesi durmus enine buyuyor

15 CEVAP

eltarcin

Ama bir saniye... Sibirya kurdu değil. "Sibilya Kurdu" lütfen :))

akitalove

Valla bana kalsa ben o kopek degil bir tilki derdim ama demiyorum çünkü insanlari bos yere heyecanlandirmayi sevmiyorum :D

Reyyanhan

Bence at :)

akitalove

Reyhan ablaya katiliyorum :)

eltarcin

Aynen, olabilecek o kadar çok köpek cinsi var ki. Kızım, oğlum diye sevilecek (Ben daha apsürt tabirler kullanyorum; Sıpacan, kuzu, selo vb :D) Husky'im, Somoyed'im diye sevilmeyecek. (Herhalde :S) @Reyyanhan

akitalove

Sibirya kurdu mu :D :D :D sadece sorulara cevap vermek icin mi yaziyosunuz anlamiyorum ki

eltarcin

İşte aradığım cevap :D @akitalove

eltarcin

Ha ha ha :DD

Reyyanhan

:) şaka bi yana poncik bunun cinsi . Kimse bilemez

eltarcin

Sokaktan veya barınaktan mı sahiplendi bilmiyorum ama hep o cins mi diye baktığımda "Hayır" diyorum. Arada kalıyorum. Bana melez gibi geldi. Yüzüne bakınca Sokö'ye benziyor. Öte yandan bu yanını kapatan işaretleri de var. Kısaca; 'Sanırım' melez :)

Bilgos

bencede melez

akitalove

Ben bunlara hep bastı bacak diyorum :D

Bence sibilya kurdu

suzandilan

Tesekkurleer

NehirC

Belki uzak bir tahmin olacak ama corgi x border collie x labrador melezi gibi geldi.