İri Taneli Kedi Maması Önerisi

onderhsyn

Kedim royal canin sterilised mama kullanıyor. fakat taneleri küçük geldiği için çiğnemeden yutuyor mamaları. benzer kalitede daha iri taneli mama öneriniz nelerdir?

6 CEVAP

blue_hpood

n&d kısır mamaların taneleri büyük fakat yutmak istese yine yutabilir muhtemelen. bunun yerine yavaş yiyebileceği kaseler var. veya elinizle tek tek vererek alıştırmayı önerebilirim. sanırım yemeğin kaçacağını veya tehlikede olduklarını sandıkları için hızlıca yiyorlar. çok sesli bir ortamda besliyorsanız bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz.

gulayk7

Nd kısır büyük değil bu arada. Kaliteli büyük taneli bulmk zor

pablopicasso

Virbac bugüne kadar kullandığım en iri taneli mama

KimJeongguk

Kedilerin çene yapıları zaten kuru mamaları çiğneyecek yapıda değil mamalar bu yüzden küçük üretiliyor direkt yutulabilsin diye.

ozanesk

Optimeal'ın morina balıklı mamasının taneleri baya büyükmüş ama yetişkinler için.

Palyaco

Optımeal sorgumlu. Dana etlı kısır maması exclusıon ırı ırk kısır maması tavuklu brıt care ordeklı kısır maması felıcıa lıgh kısır somonlu en ırı ırk mamalar kesın cıgner