Kedim İle İlgili Acil!

Melisao

Merhabalar, bizim kedimizde kalıcı bir hastalık var. Dışkı ve idrar kaçırıyor, evdeki herkes çok yoruldu artık bakamıyoruz, sahiplendirmeye karar verdik. Yavru üç renkli, bahçeli evde bakılmalı gözlerinde de bir sorun var, sorumluluğunu alırım diyen var ise lütfen yazsın.

İlginiz için şimdiden teşekkürler 🙏

9 CEVAP

Hatice68

Kimse sizin kadar iyi bakamaz ona size alışmış ve sizde onun huyunu biliyorsunuz kimseye güven olmuyo sizde kalması en hayırlısı

Melisao

@Hatice68 ilginiz için çok teşekkürler.

Melisao

@blue_hpood Gerçekten, çok teşekkürler.

miuwreis

Sorumluluğu alabilen birini bulamazsanız ne yapacaksınız?

Melisao

Bizle kalacak.

dd13

Sahiplendirme kısmında ilan verebilirsiniz

Melisao

@dd13 sahiplendirme kısmında daha önceden bir deneyimim oldu. Hiç kimse istemedi yavruları.

İlginiz için teşekkürler.

blue_hpood

instagram üzerinden gönüllü sayfalara bilgi verebilirsiniz fakat bırakın dışkı ve idrar kaçıran kediyi, tekir kesileri bile kimsenin istemediği, görselliğe odaklı bir dünyada sahiplendirmeniz zor. gerçek bir meleğe ihtiyacınız var. kolay gelsin..

Melisao

@blue_hpood Gerçekten, çok teşekkürler.